Contrast verhogen
Tekst Vergroten
Lees voor
Nieuwsoverzicht
Personele wijzigingen MGR
Monique Schmidt (contractmanager Participatie) is per 1 maart uit dienst van de MGR; zij heeft een functie aanvaard als senior consultant bij Q-Consult Zorg. Ook Susan Kolman (contractmanager Jeugd) heeft aangeven de MGR te verlaten; zij zal zich geheel richten op haar werkzaamheden in de gemeente Venlo. We wensen beide dames veel succes bij hun nieuwe werkzaamheden.
20.04.2023
MGR

We zijn verheugd te kunnen melden dat ons team uitgebreid wordt met enkele nieuwe collega’s: Paul Bongers, Meggie van der Poel en Gillian Lion komen in dienst als contractmanager. Paul start op 1 april en Meggie en Gilian op 1 mei.

Ook Aukje Bosman start 1 mei. Aukje gaat de functie van voorzitter Bijzondere Toegang vervullen. Deze functie is onderdeel van het toegangsproces van Jeugd segment 1 Opnamevervangende behandeling en behandeling met verblijf.

We heten onze nieuwe collega’s van harte welkom.